Düzce'de Öğrencilerin resim sergisi beğeni topladı
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
19.04.2022 - 12:50, Güncelleme:
19.04.2022 - 12:50
Düzce'de Öğrencilerin resim sergisi beğeni topladı
Düzce'de Öğrencilerin resim sergisi beğeni topladı
Mahpeyker Sultan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerin resim sergisi ilgi gördü.Düzce Üniversitesi öğrencilerinin konakladığı yurtlarda çeşitli kurslar veriliyor. Bu çerçevede Mahpeyker Sultan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilere de resim kursu verildi. Kursa katılan öğrenciler, resim çizmenin inceliklerini öğrendi. Hayal ettiklerini tuvale döken öğrenciler, kendi tablolarını oluşturdu. Öğrencilerin kendi resimlerden oluşan sergisi de beğeni topladı.Resim kursunun süreceği öğrenildi.
Düzce'de Öğrencilerin resim sergisi beğeni topladı
Mahpeyker Sultan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerin resim sergisi ilgi gördü.Düzce Üniversitesi öğrencilerinin konakladığı yurtlarda çeşitli kurslar veriliyor. Bu çerçevede Mahpeyker Sultan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilere de resim kursu verildi. Kursa katılan öğrenciler, resim çizmenin inceliklerini öğrendi. Hayal ettiklerini tuvale döken öğrenciler, kendi tablolarını oluşturdu. Öğrencilerin kendi resimlerden oluşan sergisi de beğeni topladı.Resim kursunun süreceği öğrenildi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.