Mustafa Koloğlu'na başarı dileklerini iletti
Gündem
(HürHaber) - Hür Haber Merkezi |
08.06.2024 - 15:12, Güncelleme:
08.06.2024 - 15:12
Mustafa Koloğlu'na başarı dileklerini iletti
31 Mart mahalli idareler seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Mustafa Koloğlu'na Düzce protokolü ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Düzce'de yerel seçimlerde yeniden Belediye Başkanlığına seçilen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'na Düzce protokolü ziyarette bulundu. Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve İl Jandarma Alay Komutanı Murat Kılıç'ın başarı dileklerini ilettiği görüşmede Cumayeri'nde yapılan çalışmalar ve yeni dönemde yapılacak projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.
31 Mart mahalli idareler seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Mustafa Koloğlu'na Düzce protokolü ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Düzce'de yerel seçimlerde yeniden Belediye Başkanlığına seçilen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'na Düzce protokolü ziyarette bulundu. Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve İl Jandarma Alay Komutanı Murat Kılıç'ın başarı dileklerini ilettiği görüşmede Cumayeri'nde yapılan çalışmalar ve yeni dönemde yapılacak projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Haberle
İlişkili Haber
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.