Yerli malı haftasını ağabeyleri ile kutladılar
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
17.12.2021 - 14:32, Güncelleme:
17.12.2021 - 14:32
Yerli malı haftasını ağabeyleri ile kutladılar
Yerli malı haftasını ağabeyleri ile kutladılar
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi üyeleri, yerli malı haftası sebebi ile ziyaret ettikleri okullarda kardeşleri ile birlikte kutlama programı düzenledi.Düzce’de Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi, yerli malı haftasında bölgelerinde bulunan okulları ziyaret ederek çeşitli kutlama etkinlikleri gerçekleştirdi. Bu kapsamda okulları ziyaret eden gençlik merkezi üyeleri yerli malı ürünler ile birlikte okulda çeşitli etkinlikler düzenleyerek miniklerle eğlenceli dakikalar geçirdi.
Yerli malı haftasını ağabeyleri ile kutladılar
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi üyeleri, yerli malı haftası sebebi ile ziyaret ettikleri okullarda kardeşleri ile birlikte kutlama programı düzenledi.Düzce’de Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi, yerli malı haftasında bölgelerinde bulunan okulları ziyaret ederek çeşitli kutlama etkinlikleri gerçekleştirdi. Bu kapsamda okulları ziyaret eden gençlik merkezi üyeleri yerli malı ürünler ile birlikte okulda çeşitli etkinlikler düzenleyerek miniklerle eğlenceli dakikalar geçirdi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.