Uğurlu öğrenciler geri dönüşümü öğreniyorlar
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
16.10.2021 - 17:59, Güncelleme:
16.10.2021 - 17:59
Uğurlu öğrenciler geri dönüşümü öğreniyorlar
Uğurlu öğrenciler geri dönüşümü öğreniyorlar
Düzce Uğur Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri evsel atıkları dönüştürerek kompost gübre haline getiriyorlar.Düzce Uğur Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri evsel atıkları faydalı hale getiriyor. 9 ve 10. sınıf öğrencileri biyoloji zümresi liderliğinde Evsel atıkları kompost gübre yapmayı öğreniyorlar. Öğrenciler hem geri dönüşümü öğreniyorlar hem de doğayı korumayı.
Uğurlu öğrenciler geri dönüşümü öğreniyorlar
Düzce Uğur Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri evsel atıkları dönüştürerek kompost gübre haline getiriyorlar.Düzce Uğur Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri evsel atıkları faydalı hale getiriyor. 9 ve 10. sınıf öğrencileri biyoloji zümresi liderliğinde Evsel atıkları kompost gübre yapmayı öğreniyorlar. Öğrenciler hem geri dönüşümü öğreniyorlar hem de doğayı korumayı.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.