Satranç turnuvasına yoğun ilgi
Spor
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
06.11.2023 - 22:10, Güncelleme:
06.11.2023 - 22:17
Satranç turnuvasına yoğun ilgi
Satranç Türkiye Kupası Düzce İl Birinciliği müsabakalarına 182 sporcu yarıştı.
Bahçeşehir Gençlik Merkezi’nde yapılan Satranç Türkiye Kupası Düzce İl Birinciliği müsabakalarına 8 yaş ve altı, 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı ile açık olmak üzere 4 kategoride toplamda 182 sporcu katıldı.
8 yaş ve altı kategorisinde Yiğit Alp Oğuz, 10 yaş ve altı kategorisinde Ali Emir, 14 yaş ve altı kategorisinde Yalçın Eymen Özkazanç ve Açık kategorisinde Onur Alp Taşçı birinci oldu.
Satranç Türkiye Kupası Düzce İl Birinciliği müsabakalarına 182 sporcu yarıştı.
Bahçeşehir Gençlik Merkezi’nde yapılan Satranç Türkiye Kupası Düzce İl Birinciliği müsabakalarına 8 yaş ve altı, 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı ile açık olmak üzere 4 kategoride toplamda 182 sporcu katıldı.
8 yaş ve altı kategorisinde Yiğit Alp Oğuz, 10 yaş ve altı kategorisinde Ali Emir, 14 yaş ve altı kategorisinde Yalçın Eymen Özkazanç ve Açık kategorisinde Onur Alp Taşçı birinci oldu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.