Plakasız atık toplama aracına 6 bin TL ceza
Plakasız atık toplama aracına 6 bin TL ceza
Atık toplama aracı, bölge trafik ekiplerinin denetimine takıldı.
Ekipler yaptıkları denetimde trafik tescili olan ancak üzerine plaka takmayan sürücüye ceza yağdırdı.Düzce’de Bölge trafik ekiplerinin yoğun mesaisi devam ediyor. Bayram boyunca otoyol ve D-100 Karayolunda olumsuzluk yaşanmaması için yoğun mesai harcayan ekipler, mesainin başlaması ile birlikte hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Bu çerçevede otoyola bağlanan yollarda denetim yapan ekipler, elektrikli atık toplamam aracını durdurdular. Ekipler, denetimde aracın trafiğe tescili olduğunu belirledikleri aracın plakası takılı olmaması üzerine 6 bin 890 TL cezai işlem uyguladı. Ekipler ayrıca ehliyet ve kimlik kontrolü yaparken mesai saatleri içinde trafiğe çıkması yasak olan aracın sürücüne uyarı da bulundular.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.