Miniklerden Hayırlı Olsun Ziyareti Sarıcana Ziyaretler Devam Ediyor
Miniklerden Hayırlı Olsun Ziyareti Sarıcana Ziyaretler Devam Ediyor
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan’ın belediye başkan yardımcılığı’na atanmasına Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi öğrencilerini daha çok mutlu etti. Minikler, belediye başkan yardımcısı Sarıcan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Toplumun her kesimi tarafından sevilen Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan geçtiğimiz hafta belediyede yapılan yeni görev dağılımları ile başkan yardımcılığı görevine atandı. Burçin Sarıcan’ın yeni göreve atanması ise Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ve Kent Konseyi’nde mutluluk oluşturdu. Burçin Sarıcan’ın yeni görevinden dolayı kendisini tebrik etmek için Çocuk Üniversitesi öğrencisi minikler ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Belediye encümen salonunda gerçekleşen ziyarette çocuklarla yakından ilgilenen Burçin Sarıcan, miniklere meyve suyu ve kek ikram etti. Bir süre çocuklarla sohbet eden Burçin Sarıcan ziyaretlerindendolayı miniklere teşekkür etti.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.