Köy yollarında önce yaya çizgisi
Çevre
(HürHaber) - Hür Haber Merkezi |
24.03.2024 - 16:16, Güncelleme:
24.03.2024 - 16:16
Köy yollarında önce yaya çizgisi
Düzce’de İl Özel İdareye bağlı ekipler köy yollarında yol şerit çizgi çalışmalarıyla birlikte yaya geçidi çalışmaları ve tabela çalışmaları devam ediyor.
“Köylerimizde kırmızı çizgimiz, önce yaya güvenliği” diyen Düzce İl Özel İdaresi köy yollarında çizgi çalışmasını sürdürüyor. İl Özel İdarenin sorumluluk sahasında yer alan köy yollarının çizgi çalışmaları ile yaya ve okul geçidi işaretleme çalışmaları aralıksız olarak devam etmekte. Yapılan çalışmalarda önceki yıllarda uygulanan soğuk yol çizgi boyası yerine kalıcı özelliği daha fazla olan, uzun ömürlü, çift kompenantli boya uygulamasına geçildi.
Düzce’de İl Özel İdareye bağlı ekipler köy yollarında yol şerit çizgi çalışmalarıyla birlikte yaya geçidi çalışmaları ve tabela çalışmaları devam ediyor.
“Köylerimizde kırmızı çizgimiz, önce yaya güvenliği” diyen Düzce İl Özel İdaresi köy yollarında çizgi çalışmasını sürdürüyor. İl Özel İdarenin sorumluluk sahasında yer alan köy yollarının çizgi çalışmaları ile yaya ve okul geçidi işaretleme çalışmaları aralıksız olarak devam etmekte. Yapılan çalışmalarda önceki yıllarda uygulanan soğuk yol çizgi boyası yerine kalıcı özelliği daha fazla olan, uzun ömürlü, çift kompenantli boya uygulamasına geçildi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.