Hemşirelik öğrencileri şeker ölçümü yaptı
Sağlık
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
25.11.2023 - 18:09, Güncelleme:
25.11.2023 - 18:09
Hemşirelik öğrencileri şeker ölçümü yaptı
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü yurdunda kalan ve hemşirelik bölümünde okuyan öğrenciler, arkadaşlarının ve yurtta çalışanların açlık ve tokluk şekerini ölçtü.
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü Necla Pekolcay Yurdunda kalan hemşirelik bölümünde okuyan öğrenciler Diyabet ve Obezite Haftası'nda çeşitli etkinliklerle bilgilendirme yaptı. Öğrenciler ayrıca yurttaki öğrenci arkadaşları ve çalışanlarına açlık-tokluk şekeri ölçümü yaparak şeker hastalığına ve obeziteye yönelik bilgilendirme yaptılar.
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü yurdunda kalan ve hemşirelik bölümünde okuyan öğrenciler, arkadaşlarının ve yurtta çalışanların açlık ve tokluk şekerini ölçtü.
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü Necla Pekolcay Yurdunda kalan hemşirelik bölümünde okuyan öğrenciler Diyabet ve Obezite Haftası'nda çeşitli etkinliklerle bilgilendirme yaptı. Öğrenciler ayrıca yurttaki öğrenci arkadaşları ve çalışanlarına açlık-tokluk şekeri ölçümü yaparak şeker hastalığına ve obeziteye yönelik bilgilendirme yaptılar.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.