HASEL İşçileri de spor için mola verdi
HASEL İşçileri de spor için mola verdi
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından başlatılan Spor İçin Bir Mola Projesinde il genelinde fabrikalarda çalışanlar, mola saatlerini spor yaparak geçiriyor. Çalışanlar hem spor yaparken hem de eğlenceli vakit geçiriyor.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından fabrika ve diğer işyerlerinde çalışanların sağlıklı olmak, sosyalleşmek ve en önemlisi güçlü beden güçlü üretim için serbest zaman faaliyetlerinde her bir bireye ulaşmak, sporu hayatın her alanına yaymak amacıyla planlanan proje devam ediyor.
Spor İçin Bir Mola Projesi her hafta değişik fabrikalarda gerçekleştiriliyor. Etkinliğin bu haftaki durağı Dünya’nın önde gelen otomobil firmalarına yedek parça tedariği yapan HASEL " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> HASEL firması oldu. Etkinlikte fabrika çalışanları spor dolu bir gün yaşadı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor uzmanları tarafından çeşitli branş tanıtımları yapılarak, serbest zamanları sporla değerlendirildi.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.