Geleneksel çocuk oyunları oynadılar
Eğitim
(HürHaber) - Hür Haber Merkezi |
21.05.2024 - 17:23, Güncelleme:
21.05.2024 - 17:23
Geleneksel çocuk oyunları oynadılar
Düzce’de Okul Sporları 2023-2024 sezonu İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) oyunları yarışmaları devam ediyor.
Okul Sporları 2023-2024 sezonu İFET Oyunları Yarışmaları Namık Kemal İlkokulu’nda 400 öğrencinin katılımıyla devam etti. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği Namık Kemal İlkokulu’nda öğrenciler arasında Geleneksel Çocuk Oyunları etkinliği düzenlenmeye devam ediyor.İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunları yıl boyunca il ve ilçelerde bulunan ilkokullarda devam edecek olup, sene sonunda başarılı öğrencilerin katılacağı bir şölen ile sona erecek.
Düzce’de Okul Sporları 2023-2024 sezonu İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) oyunları yarışmaları devam ediyor.
Okul Sporları 2023-2024 sezonu İFET Oyunları Yarışmaları Namık Kemal İlkokulu’nda 400 öğrencinin katılımıyla devam etti. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği Namık Kemal İlkokulu’nda öğrenciler arasında Geleneksel Çocuk Oyunları etkinliği düzenlenmeye devam ediyor.İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunları yıl boyunca il ve ilçelerde bulunan ilkokullarda devam edecek olup, sene sonunda başarılı öğrencilerin katılacağı bir şölen ile sona erecek.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Haberle
İlişkili Haber
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.