El emeği göz nuru eserler sergileniyor Düzce Haberler
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
06.06.2023 - 18:22, Güncelleme:
06.06.2023 - 18:22
El emeği göz nuru eserler sergileniyor Düzce Haberler
El emeği göz nuru eserler sergileniyor
Düzce’nin Cumayeri ilçesinde belediye ve halk eğitim merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler sergilenmeye başladı.Cumayeri Halk Eğitim Müdürlüğü ve Cumayeri Belediyesi Kültür Sanat Evinin ortaklaşa yürüttüğü kurslarda, kursiyerlerin çalışmaları Belediye Kültür Sanat Evi'nde sergilenmeye başlandı.Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, açılan sergiyi gezdi hocalara ve kursiyerlere teşekkür ederek, “Belediyemiz Kültür Sanat Evinde sergilenen eserleri görmeye tüm halkamızı davet ediyorum” dedi.
El emeği göz nuru eserler sergileniyor
Düzce’nin Cumayeri ilçesinde belediye ve halk eğitim merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler sergilenmeye başladı.Cumayeri Halk Eğitim Müdürlüğü ve Cumayeri Belediyesi Kültür Sanat Evinin ortaklaşa yürüttüğü kurslarda, kursiyerlerin çalışmaları Belediye Kültür Sanat Evi'nde sergilenmeye başlandı.Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, açılan sergiyi gezdi hocalara ve kursiyerlere teşekkür ederek, “Belediyemiz Kültür Sanat Evinde sergilenen eserleri görmeye tüm halkamızı davet ediyorum” dedi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.