Düzce'de Ekipler sokakları pırıl pırıl yaptı
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
25.03.2022 - 13:32, Güncelleme:
25.03.2022 - 13:32
Düzce'de Ekipler sokakları pırıl pırıl yaptı
Düzce'de Ekipler sokakları pırıl pırıl yaptı
Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kar yağışı sonrasında oluşan kirliliği temizledi.Düzce’de geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışı sonrasında sokaklarda oluşan pislikler Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından pırıl pırıl yapıldı. Bu kapsamda kar altında kalan çöpler sokak sokak temizlenirken, bazı bölgelerde oluşan çamurlaşmalarda bahar öncesinde temizledi. Temizlik bizden, temiz tutmak sizden sloganı ile çalışmalarını sürdüren ekipler, sokakları pırıl pırıl yaptı.
Düzce'de Ekipler sokakları pırıl pırıl yaptı
Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kar yağışı sonrasında oluşan kirliliği temizledi.Düzce’de geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışı sonrasında sokaklarda oluşan pislikler Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından pırıl pırıl yapıldı. Bu kapsamda kar altında kalan çöpler sokak sokak temizlenirken, bazı bölgelerde oluşan çamurlaşmalarda bahar öncesinde temizledi. Temizlik bizden, temiz tutmak sizden sloganı ile çalışmalarını sürdüren ekipler, sokakları pırıl pırıl yaptı.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.