Bir ton çöp topladılar Düzce, Çevre Yerel Haber Düzce Hür Haber
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
18.09.2022 - 14:03, Güncelleme:
18.09.2022 - 14:03
Bir ton çöp topladılar Düzce, Çevre Yerel Haber Düzce Hür Haber
Bir ton çöp topladılar
Düzce Kent Konseyi üyeleri, çöp körlüğüne dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte bir ton çöp topladı.Düzce Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kent Konseyi, çöp körlüğüne dikkat çekmek için etkinlik düzenledi.Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi üyelerinin de katıldığı etkinlik, Kent Ormanı'nda gerçekleştirildi. Orman içerisinde yapılan temizlik çalışmalarında katılımcılar çöp körlüğüne dikkat çekmek için bir ton çöp topladı.
Bir ton çöp topladılar
Düzce Kent Konseyi üyeleri, çöp körlüğüne dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte bir ton çöp topladı.Düzce Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kent Konseyi, çöp körlüğüne dikkat çekmek için etkinlik düzenledi.Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi üyelerinin de katıldığı etkinlik, Kent Ormanı'nda gerçekleştirildi. Orman içerisinde yapılan temizlik çalışmalarında katılımcılar çöp körlüğüne dikkat çekmek için bir ton çöp topladı.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.