Akçakoca’da okullara kar molası
Akçakoca’da okullara kar molası
Düzce’de akşam saatlerinde yüksek kesimleri etkisi altına alan kar yağışı ilçelerde de etkili oluyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle Akçakoca İlçesinde eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verildi.
Düzce’de gece saatlerinden itibaren yüksek kesimlere yağan kar, Pazar günü ilçe merkezlerinde de etkili oldu. Yoğun kar yağışı nedeniyle Akçakoca " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Akçakoca İlçesi’nde eğitime 1 gün süreyle ara verildi. Akçakoca’da ilk, orta ve liseler ile dengi okullar 20 Kasım 2023 tarihinde bir(gün süre ile tatil olacak. Akçakoca " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Akçakoca Kaymakamlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada; “ Akçakoca " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Akçakoca İlçemiz genelinde etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir” ifadeleri yer aldı.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.