Yaylalar kekikcilerle doldu taştı
Yaylalar kekikcilerle doldu taştı
Yaylalarının yanı sıra doğal turizm destinasyonlarıyla da doğa tutkunlarını çeken Düzce'de yaylalar hafta sonu bitki toplayanlarla doldu taştı.
Özellikle balıklı yaylası, karduz yaylası ve Purenli Yaylası'nin doğal guzelliklerinin yanısıra yetişen bitkilerini de toplamak isteyen vatandaşlar, doğal kekik tarlalarına akın etti.Mağaraları, selaleleri, deniziyle ülke turizmine hizmet eden Düzce, doğal bitkilerin yetiştiği yayalalariyla da doğa severlerin ilgisini kazanıyor. Bu çerçevede Pürenli, Balıklı, karduz yaylaları da haftasonu dogaseverlerle doldu taştı. Yaylaların doğal ortamlarında pikniklerini yapan, doğayla içiçe haftasonu geçiren vatandaşlar, yaylaların cayirlarinda yetişen kekikleri de toplamayı ihmal etmedi.
Fotoğraf albümüne giderek fotoğraf(lara) yorum yazabilir yada fotoğraf(ları) sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.