Sosyal medya maymunlarından Vali Aslan’a linç girişimi
Sosyal medya maymunlarından Vali Aslan’a linç girişimi
Şehre geldiği günden buyana hem aldığı kararlarla hem de vatandaş ile kurduğu sıcak, samimi diyalogla kısa sürede gönüllere giren Vali Selçuk Aslan’a sosyal medyada hiçbir işi gücü olmayan bir kesim tarafından yapılan linç girişimi Düzcelilerin sabrını zorluyor.
Düzce’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı Valiler kararnamesi ile atanan Düzce valisi Selçuk aslan Düzce 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinin ismini Düzcelilerin yoğun isteği üzerine eski adı olan Düzce Lisesi olarak verilmesini onayladı. Ardından da 15 Temmuz hain darbe girişiminde ülkesini savunan şehitlerin isimlerini ise METEK TOKİ’de bulunan Mehmet Akif Ersoy ortaokuluna verilmesini onayladı. Düzce Lisesi’nin isminin verilmesiyle birlikte sosyal medyada işi gücü olmayan aylak takımının ve iktidara yakın olmaya çalışan bir takım sosyal medya maymunlarının hedefi haline geldi.
Gönüllere kısa sürede girdi
Hem göreve başladığı kısa süre içinde Düzceliler ile kurduğu yakın, samimi ve sıcak diyalog ile vatandaşların gönlüne giren hem de aldığı adil kararlar ile şehirde önemli sorunlara parmak basan Vali Selçuk Aslan’ın hedef haline getirilmesi şehirde infiale neden oldu. Vatandaşlar sosyal medya hesaplarından Vali Aslan’ın aleyhine yapılan propaganları kınarken “15 Temmuz şehitleri unutulmadı. Vali bey 15 Temmuz şehitleri ismini yine şehrin en iyi okullarından bir tanesine verilmesi kararını verdi. Valimizi kimselere yedirtmeyiz” diye konuştular
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.