Oryantiringtde Düzce 2. oldu
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
10.05.2022 - 18:31, Güncelleme:
10.05.2022 - 18:31
Oryantiringtde Düzce 2. oldu
Oryantiringtde Düzce 2. oldu
Anadolu Yıldızlar Ligi grup yarışmalarında Düzce takım olarak ikinci oldu ve Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri ve Nasrullah Meydanında 23 ilden 250 sporcunun katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Oryantiring grup yarışmasında Düzce Erkek takımı grup ikincisi olarak Erzincan'da düzenlenecek Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı. Ayrıca Anadolu Yıldızlar Ligi Oryantiring Grup Yarışmasında Kızlarda Cemre Karamahmut ferdi olarak dördüncü oldu.
Oryantiringtde Düzce 2. oldu
Anadolu Yıldızlar Ligi grup yarışmalarında Düzce takım olarak ikinci oldu ve Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri ve Nasrullah Meydanında 23 ilden 250 sporcunun katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Oryantiring grup yarışmasında Düzce Erkek takımı grup ikincisi olarak Erzincan'da düzenlenecek Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı. Ayrıca Anadolu Yıldızlar Ligi Oryantiring Grup Yarışmasında Kızlarda Cemre Karamahmut ferdi olarak dördüncü oldu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.