Düzce’de sanatın kalbi Konuralp’te atıyor
Kültür Sanat
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
13.10.2023 - 13:32, Güncelleme:
13.10.2023 - 13:32
Düzce’de sanatın kalbi Konuralp’te atıyor
Düzce Konuralp Antik Kentinde sulu boya sanatçısı Atanur Doğan'ın eserinin de yer aldığı 100. yılda Cumhuriyet ve Atatürk konulu resim sergisi düzenlendi.
Düzce’de sanatın kalbi Batı Karadeniz’in Efes’i olan Konuralp’te atıyor. Konuralp Prusias ad Hypium Antik Kenti sanata ve sanatçılara ev sahipliği yapıyor.Düzenlenen 100. Yılda Cumhuriyet ve Atatürk konulu resim sergisine Düzce Valisi Selçuk Aslan’da katıldı. Vali Aslan, ulu boya sanatçısı Atanur Doğan ve sergiye katılan çocuklar ile birlikte resim yaptı. Daha sonra tablo antik kentin girişine konarak hatıra fotoğrafı çektirildi.
Düzce Konuralp Antik Kentinde sulu boya sanatçısı Atanur Doğan'ın eserinin de yer aldığı 100. yılda Cumhuriyet ve Atatürk konulu resim sergisi düzenlendi.
Düzce’de sanatın kalbi Batı Karadeniz’in Efes’i olan Konuralp’te atıyor. Konuralp Prusias ad Hypium Antik Kenti sanata ve sanatçılara ev sahipliği yapıyor.Düzenlenen 100. Yılda Cumhuriyet ve Atatürk konulu resim sergisine Düzce Valisi Selçuk Aslan’da katıldı. Vali Aslan, ulu boya sanatçısı Atanur Doğan ve sergiye katılan çocuklar ile birlikte resim yaptı. Daha sonra tablo antik kentin girişine konarak hatıra fotoğrafı çektirildi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.