Baca yangınına termal kamera ile müdahale
Asayiş
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
30.08.2023 - 02:20, Güncelleme:
30.08.2023 - 02:20
Baca yangınına termal kamera ile müdahale
Düzce’de gece saatlerinde baca yangınına müdahale eden ekipler, alevleri termal kamera ile tespit etti. Meraklı vatandaşlar ise ekipleri anbean takip etti.
Olay Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre bacadan çıkan alevleri gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Bölgeye ulaşan ekipler bacadan çıkan alevlerin yer tespitini termal kameralar ile gerçekleştirerek alevlerin yerini tespit ederek söndürdü. Bu esnada çevredeki vatandaşlar da olan biteni meraklı gözlerle izledi. İtfaiye ekipleri ise baca kısmını yerinden çıkarıp kıvılcımları engelleyerek müdahalede bulundu.
Düzce’de gece saatlerinde baca yangınına müdahale eden ekipler, alevleri termal kamera ile tespit etti. Meraklı vatandaşlar ise ekipleri anbean takip etti.
Olay Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre bacadan çıkan alevleri gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Bölgeye ulaşan ekipler bacadan çıkan alevlerin yer tespitini termal kameralar ile gerçekleştirerek alevlerin yerini tespit ederek söndürdü. Bu esnada çevredeki vatandaşlar da olan biteni meraklı gözlerle izledi. İtfaiye ekipleri ise baca kısmını yerinden çıkarıp kıvılcımları engelleyerek müdahalede bulundu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.