Melen Çayı'nda sürüklenen şahıs böyle kurtarıldı
Asayiş
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
13.08.2023 - 11:53, Güncelleme:
13.08.2023 - 13:09
Melen Çayı'nda sürüklenen şahıs böyle kurtarıldı
Düzce’de balık tutmak isterken dengesini kaybedip suya düşen kişiyi itfaiye ekipleri böyle kurtardı.
Olay öğlen saatlerinde Gümüşova’ya bağlı Çaybükü köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Emirhan G.(35), balık tutmak isterken Çaybükü köprüsünden Melen Çayı'na düştü. Bölgeye sevk edilen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yaklaşık 3 kilometre sürüklenen Emirhan G.’yi halatlar yardımı ile kurtardı. Düzce Belediyesi kurtarma çalışmasını sosyal medyadan paylaşarak, “ Önce insan, önce hayat” yorumunda bulundu.
Düzce’de balık tutmak isterken dengesini kaybedip suya düşen kişiyi itfaiye ekipleri böyle kurtardı.
Olay öğlen saatlerinde Gümüşova’ya bağlı Çaybükü köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Emirhan G.(35), balık tutmak isterken Çaybükü köprüsünden Melen Çayı'na düştü. Bölgeye sevk edilen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yaklaşık 3 kilometre sürüklenen Emirhan G.’yi halatlar yardımı ile kurtardı. Düzce Belediyesi kurtarma çalışmasını sosyal medyadan paylaşarak, “ Önce insan, önce hayat” yorumunda bulundu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.