Düzce'de uzaktan eğitimin ilk ders zili çaldı
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
31.08.2020 - 17:10, Güncelleme:
31.08.2020 - 17:10
Düzce'de uzaktan eğitimin ilk ders zili çaldı
2021 eğitim öğretim yılının ilk ders zili çalarak İstiklal Marşı okundu.
Korona virüs salgını nedeniyle uzaktan yürütülecek yeni eğitim öğretim döneminde ders başı, sabah 09.00'da başladı. Düzce'de, uzaktan eğitim modelinin başlaması dolayısıyla tüm okullarda tören düzenlendi. Öğretmenler okullarda saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı'nı okudu ve yeni ders yılı başlamış oldu.
Öğretmenler, “Marşımızı çocuklarımızla birlikte okuyacağımız günleri iple çekiyoruz” dediler.
2021 eğitim öğretim yılının ilk ders zili çalarak İstiklal Marşı okundu.
Korona virüs salgını nedeniyle uzaktan yürütülecek yeni eğitim öğretim döneminde ders başı, sabah 09.00'da başladı. Düzce'de, uzaktan eğitim modelinin başlaması dolayısıyla tüm okullarda tören düzenlendi. Öğretmenler okullarda saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı'nı okudu ve yeni ders yılı başlamış oldu.
Öğretmenler, “Marşımızı çocuklarımızla birlikte okuyacağımız günleri iple çekiyoruz” dediler.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.