Düzce'de Miniklerin heyecanına ortak oldular
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
08.09.2021 - 14:19, Güncelleme:
08.09.2021 - 14:19
Düzce'de Miniklerin heyecanına ortak oldular
Düzce'de Miniklerin heyecanına ortak oldular
Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay, minik öğrencileri sınıflarında ziyaret etti, heyecanlarına ortak oldu.Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay eşi Melek Onay ile birlikte Gölyaka Anaokulunu ziyaret etti. İlk defa okula başlayan minik öğrencilerin okul heyecanlarına ortak alan Kaymakam Onay, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere başarılı ve sağlıklı bir yıl diledi.
Düzce'de Miniklerin heyecanına ortak oldular
Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay, minik öğrencileri sınıflarında ziyaret etti, heyecanlarına ortak oldu. Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay eşi Melek Onay ile birlikte Gölyaka Anaokulunu ziyaret etti. İlk defa okula başlayan minik öğrencilerin okul heyecanlarına ortak alan Kaymakam Onay, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere başarılı ve sağlıklı bir yıl diledi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.