Düzce'de 2 günde 155 acemi kasap hastanelere başvurdu
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
01.08.2020 - 17:00, Güncelleme:
02.08.2020 - 13:25
Düzce'de 2 günde 155 acemi kasap hastanelere başvurdu
Düzce'de 2 günde kurban kesmek isterken kendisini yaralayan 155 kişi hastanelere başvurdu.
Düzce'de 2 günde kurban kesmek isterken kendisini yaralayan 155 kişi hastanelere başvurdu.
Düzce'de Kurban Bayramı nedeni ile vatandaşlar kesim noktalarında kurbanlıklarını kesti. Kesim noktalarında ilk gün 114 acemi kasap Düzce il genelinde hastanelere başvururken, ikinci gün ise 41 kişi hastanelere başvurdu. Kurbanlıkların kesilmesinin ardından evlerinde et ayırma, deri yüzme veya kıymalık et hazırlama sırasında vatandaşların kendilerini bıçakla yaralaması ile toplam 155 kişi hastanelere başvurdu. - DÜZCE
Düzce'de 2 günde kurban kesmek isterken kendisini yaralayan 155 kişi hastanelere başvurdu.
Düzce'de 2 günde kurban kesmek isterken kendisini yaralayan 155 kişi hastanelere başvurdu.
Düzce'de Kurban Bayramı nedeni ile vatandaşlar kesim noktalarında kurbanlıklarını kesti. Kesim noktalarında ilk gün 114 acemi kasap Düzce il genelinde hastanelere başvururken, ikinci gün ise 41 kişi hastanelere başvurdu. Kurbanlıkların kesilmesinin ardından evlerinde et ayırma, deri yüzme veya kıymalık et hazırlama sırasında vatandaşların kendilerini bıçakla yaralaması ile toplam 155 kişi hastanelere başvurdu. - DÜZCE
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.