Çilimlispor top başı yaptı
Spor
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
13.08.2023 - 20:04, Güncelleme:
13.08.2023 - 20:21
Çilimlispor top başı yaptı
Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olan Çilimlispor hazırlıklarını sürdürüyor. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, takımın idmanını izleyerek başarı diledi.
BAL’da mücadele edecek olan Çilimlispor hazırlıklarına devam ediyor. Yoğun geçen antrenmanlara hazırlanan sporcuları idmanda Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ziyaret etti. Yavuz futbolculara ve teknik kadroya “Yeni sezonda kendilerine olan inancımızı ve güvenimizi tekrarlayarak, Başarılı bir sezon geçirmelerini ve 3. Lige çıkmalarını temenni ediyorum, Rabbim yardımcınız olsun” dedi.
Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olan Çilimlispor hazırlıklarını sürdürüyor. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, takımın idmanını izleyerek başarı diledi.
BAL’da mücadele edecek olan Çilimlispor hazırlıklarına devam ediyor. Yoğun geçen antrenmanlara hazırlanan sporcuları idmanda Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ziyaret etti. Yavuz futbolculara ve teknik kadroya “Yeni sezonda kendilerine olan inancımızı ve güvenimizi tekrarlayarak, Başarılı bir sezon geçirmelerini ve 3. Lige çıkmalarını temenni ediyorum, Rabbim yardımcınız olsun” dedi.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.