Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler
Düzce Cumhuriyetin ilanının 100. Yılı Düzce’de coşku içinde ve muhteşem törenlerle kutlandı. Kutlamaların merkezi Valilik önü olurken, Düzce’de çok uzun zaman sonra ilk defa resmi bayram platform ve kürsülerle kutlandı. Vatandaşlarda yoğun ilgi gösterince Cumhuriyet Bayramı kendisine yakışır şekilde kutlamış oldu.
Ekleme Tarihi: 30.10.2023 - 11:16
Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler
Düzce Cumhuriyetin ilanının 100. Yılı Düzce’de coşku içinde ve muhteşem törenlerle kutlandı. Kutlamaların merkezi Valilik önü olurken, Düzce’de çok uzun zaman sonra ilk defa resmi bayram platform ve kürsülerle kutlandı. Vatandaşlarda yoğun ilgi gösterince Cumhuriyet Bayramı kendisine yakışır şekilde kutlamış oldu.
1/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzp8nwgaaxbzjjpg-111715-20231030.jpg)
2/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzpnlxuaatefijpg-111715-20231030.jpg)
3/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzv4awyaaic3ijpg-111716-20231030.jpg)
4/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzpnkxeaayuxqjpg-111716-20231030.jpg)
5/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzvg3xiaeok7ljpg-111717-20231030.jpg)
6/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzqmlwoaacn5pjpg-111717-20231030.jpg)
7/7
![Teşekkürler Vali Aslan Teşekkürler](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/f9nzwuawoaaizxbjpg-111718-20231030.jpg)
Albüme ifade bırak !
Bu albüme hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.