Futbolcularda protesto etti
Futbolcularda protesto etti
Formalarını orta yuvarlağa bırakıp çıktılar.
1/4
![Futbolcularda protesto etti](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/futbolcularda-protesto-etti-2jpeg-211754-20231224.jpeg)
Formalarını orta yuvarlağa bırakıp çıktılar.İskenderunspor karşısında kendi evinde farklı yenilen Düzcespor’da sular durulmuyor. Hakemin maçın bitiş düdüğünü çalmasının ardından bazı futbolcular formalarını çıkartıp orta yuvarlakta bırakarak sahayı terk ettiler.TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Düzcespor, kendi evinde İskenderunspor’u ağırladı.
2/4
![Futbolcularda protesto etti](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/futbolcularda-protesto-etti-1jpeg-211754-20231224.jpeg)
İlk yarısı 2-0 biten maçı Düzcespor 5-1 gibi farklı bir skorla kaybetti. Hakemin bitiş düdüğünü çalması ile birlikte Düzcespor’da bazı futbolcular, soyunma odasına gitmeden önce formalarını çıkartarak orta yuvarlağa bıraktı.
3/4
![Futbolcularda protesto etti](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/futbolcularda-protesto-etti-3jpeg-211755-20231224.jpeg)
Daha sonra formasız olarak soyunma odasına giden futbolcuların formaları ise protesto gereği orta yuvarlakta kaldı.
4/4
![Futbolcularda protesto etti](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/futbolcularda-protesto-etti-4jpeg-211755-20231224.jpeg)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.