Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı
Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı
Montessori Doğuş Ata Koleji öğrencisi minikler bayramlarını coşkuyla kutladılar.
1/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-2jpeg-215050-20240422.jpeg)
Okul öğrencisi minikler, bayramın ruhunu geçit töreni yapıp oyunlar oynayarak yaşadı.
2/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-4jpeg-215047-20240422.jpeg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Montessori Doğuş Ata Koleji, kutlama programı düzenledi.
3/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-5jpeg-215048-20240422.jpeg)
Dünyada çocuklara hediye edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramını coşku içinde kutlayan minikler, kutlamalarda geçit töreni yapıp, öğretmenleri eşliğinde oyunlar oynadılar. Okulun bahçesinde yapılan kutlama programında çocuklar, hem bayramı hediye eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını andılar hemde bayramın coşkusunu yaşadılar.
4/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-1jpeg-215049-20240422.jpeg)
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda okulun bando trampet takımı öğrencisi olan minikler, marşlar çalarak resmi geçit töreni düzenledi. Kırmızı beyaz renklerde, Türk Bayrağı ve Atatürk posterli tişörtler giyen minikler, okulun bahçesinde eski bayramları doyasıya yaşadılar.
5/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-3jpeg-215051-20240422.jpeg)
Kutlamaların sonunda oyunlar oynayarak bayram yaptılar.Okul Kurucusu Serap Turan yaptığı açıklamada; “Dünya da çocuklara tek hediye edilmiş bayram 23 Nisan. Bizde okulumuzda bayramın ruhuna uygun olarak bayram coşkusunu çocuklarımızın yaşaması için bir dizi kutlama etkinliği düzenledik.
6/6
![Doğuş Ata Koleji öğrencileri bayramı coşkuyla kutladı](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/montessori-dogus-ata-koleji-kutlama-programi-duzenledi-6jpeg-215052-20240422.jpeg)
Çocuklarımız bayramlarını kutladıkları için çok mutlu oldular. Tören ve kutlama programında emeği geçen başta Okul Müdürü Sevilay Tekir, değerli öğretmenlerimiz çalışma arkadaşlarımız ve çocuklarımıza çok teşekkür ederim” dedi.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.