BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor
Düzce Belediyesi tarafından öncelikle kadın ve gençlere olmak üzere Düzcelilere meslek edindirmek, hayata hazırlamak amacıyla kurulan Belediye Meslek Edindirmek Kursları, çalışmalarına devam ediyor. BELMEK Koordinatörü İlknur Bahar, Kurslar hakkında bilgiler verdi.
Ekleme Tarihi: 19.06.2023 - 10:12
BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor
Düzce Belediyesi tarafından öncelikle kadın ve gençlere olmak üzere Düzcelilere meslek edindirmek, hayata hazırlamak amacıyla kurulan Belediye Meslek Edindirmek Kursları, çalışmalarına devam ediyor. BELMEK Koordinatörü İlknur Bahar, Kurslar hakkında bilgiler verdi.
1/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-2jpeg-101311-20230619.jpeg)
2/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-7jpeg-101311-20230619.jpeg)
3/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-1jpeg-101311-20230619.jpeg)
4/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-4jpeg-101311-20230619.jpeg)
5/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-5jpeg-101312-20230619.jpeg)
6/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-6jpeg-101312-20230619.jpeg)
7/7
![BELMEK Meslek Öğretmeye Ve Edindirmeye Devam Ediyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/belmek-3jpeg-101312-20230619.jpeg)
Albüme ifade bırak !
Bu albüme hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.