Mergiç yolu isyan ettiriyor
Mergiç yolu isyan ettiriyor
Sürücüler bakım parasını Belediyeden almaya hazırlanıyor
1/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-1jpeg-105243-20231106.jpeg)
Sürücüler bakım parasını Belediyeden almaya hazırlanıyor
2/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-3jpeg-105239-20231106.jpeg)
Aziziye Mahallesi’nden Mergiç’e giden yol sürücüler için çile yumağı oldu.
3/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-2jpeg-105239-20231106.jpeg)
Yolun bakımsızlığı ve çukurlarla dolu olması sürücüleri isyan etirirken, bakım masraflarını ise Düzce Belediyesi’nden talep edeceklerini belirttiler.
4/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-4jpeg-105240-20231106.jpeg)
Düzce’nin yol sorunu çile yumağı olmaya devam ediyor. Özellikle Melenpark’a giden Mergiç Mahallesinde bulunan yol ile Mergiç’ten Aziziye Mahallesi Pazar yerine giden yoldaki bakımsızlık sürücüleri çileden çıkarttı.
5/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-7jpeg-105240-20231106.jpeg)
Sürücüler, yoldaki çukurlar nedeniyle ilerlemekte zorlandıklarını bilrterek “çukurlardan mı kaçalım, araç mı kullanalım bilemiyoruz.
6/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-8jpeg-105241-20231106.jpeg)
Çukurlardan kaçarken kaza yapmamız da an meselasi. Her hafta sanayiye gitmekten bıktık.
7/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-6jpeg-105242-20231106.jpeg)
Bakım masraflarını Düzce Belediyesi’nden talep edeceğiz” dediler. Whatsapp İhbar hattımıza gelen bir şikayette ise vatandaş; “Kaç aydır çukur halde duruyor böyle. Düzce sadece Anıtpark’tan mi ibaret? Tek yapılan oradaki gösterişler mıdır, burası Aziziye yol üstü, merkeze bağlı bir de, böyle rezillik olmaz. İlla bizler mi bildireceğiz? Belediye ne yapıyor? Bizim işimiz mi bu. Arabaların tamir paralarını belediyeden alırız artık. Delik deşik yollara girmekten arabalar mahvoldu. Bunlar farklı yerlere şikayet edilecek. Bu yazımı da paylaşın lütfen. Burası da Aziziye ilkokuluna giden yollar aynı şekilde.
8/8
![Mergiç yolu isyan ettiriyor](https://www.duzcehurhaber.com/images/fotogaleri/mergic-yolu-isyan-ettiriyor-5jpeg-105242-20231106.jpeg)
Düzce konum olarak şehir dışından insanların yaşamayı tercih edebileceği bir yer olmasına rağmen belediyenin boş, sadece ot, bot festivali gibi en son yapılacak işlerle uğraşmasından dolayı geri kalıyor maalesef. Bunları takip etmek bizim değil belediyenin işi. Kaç aydır bu yollar böyle” diyerek tepkisini dile getirdi.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.